Hakkımızda

Hakkımızda

ESTREND SPOR

2004 yılından itibaren faaliyette olan firmamız, profesyonel fitness ekipmanlarını EN’lere taşımayı hedeflemiştir...
Her geçen gün kendini daha çok geliştiren ve uzman ekibiyle grup çalışmasını benimseyen Estrend Spor siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Sürekli iyileştirme ve müşteri odaklı yapılanmayı kalite politikasının mutlak temeli olarak benimseyen, kaliteyi bir bütün olarak değerlendiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, deneyimli yönetim ve dinamik kadrosunun verimli çalışmalarıyla, somut kriterlere ve standartlara uygun, belirtilen süre içerisinde, kendi öz kaynaklarını ve güçlü finans politikasını yüksek performansla kullanan, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştiren vizyonuyla Estrend Spor üretimi konusunda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, kalite politikasının objektifi ve misyonu olarak benimsemiş ve kendisini sürekli yenileyen kurumsal yapısıyla faaliyetlerini verimli ve etkin kılmayı amaç edinmiştir.

İletişim

  • Adres: Muttalip Organize Sanayi Bölgesi, Sanayi Cd. No:61/2 Tepebaşı, ESKİŞEHİR / TURKIYE
  • Gsm : +90 536 245 72 25
  • Tel   : +90 222 228 10 65
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Trend Spor

2004 yılından itibaren faaliyette olan firmamız, profesyonel fitness ekipmanlarını EN’lere taşımayı hedeflemiştir. Her geçen gün kendini daha çok geliştiren ve uzman ekibiyle grup çalışmasını benimseyen Estrend Spor siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır. Devamını Oku

Mobil Menü